ARCHITEKTAS SAULIUS LELIŪGA

Architektūra – tai ne tik mano profesija, bet ir hobis. Kiekvienam projektui skiriu visą savo dėmesį siekdamas sukurti ir rasti geriausius sprendimus.

Mano tikslas išspręsti, kuo daugiau problemų projektavimo metu, kad statybose viskas vyktu sklandžiai. Nuolatos domiuosi naujausiomis statybų ir apdailos technologijomis siekiant kurti ilgalaikę vertę turinčią architektūrą.

Esu sukaupęs profesanalios patirties projektuodamas įvairios paskirties statinius Lietuvoje bei medinių konstrukcijų viešbučius JAV.

Projektuodamas naudoju pažangiausias 3D modeliavimo programas, taip išvengdamas žmogiškųjų klaidų. Pagrindinis darbo įrankis – Autodesk REVIT – specializuota parametrinė projektavimo programa, paremta informacinio modeliavimo technologija (BIM).

BIM technologija leidžia virtualiai laike statyti 3D modelį, jį analizuoti įvairiais pjūviais (konstrukcinė, energetinė, apšvietimo analizė ir kt.) bei gautus duomenis panaudoti statybos darbams organizuoti ir statybai reikalingoms išlaidoms apskaičiuoti.